Free Shipping
Free Shipping
$939.28
$975.35
Compare Price
You save
$36.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 2051 Transformer 480/240v
Item:
#1214606
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 2051 |
| Manufacturer Part # | 2051 |
| Height | 4.8" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 9.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 2051 Transformer 480/240v
$939.28
$975.35
You save
$36.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 2051 Transformer 480/240v

