$89.34
$105.16
Compare Price
You save
$15.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 2422442000 Wire Basket 12" Chrome 24 1/2"w X 12"h
Item:
#1449815
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 2422442000 |
| Manufacturer Part # | 2422442000 |
| Height | 16" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 2422442000 Wire Basket 12" Chrome 24 1/2"w X 12"h
$89.34
$105.16
You save
$15.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 2422442000 Wire Basket 12" Chrome 24 1/2"w X 12"h