Free Shipping
Free Shipping
$2,162.49
$2,245.55
Compare Price
You save
$83.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 250 Display Temp 101/201/20
Item:
#1213406
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 250 |
| Manufacturer Part # | 250 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 250 Display Temp 101/201/20
$2,162.49
$2,245.55
You save
$83.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 250 Display Temp 101/201/20