$18.30
$19.00
Compare Price
You save
$0.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 4692 Nipple 3/4 Npt X 3 Long
Item:
#1213183
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 4692 |
| Manufacturer Part # | 4692 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Weight | 0.24 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 4692 Nipple 3/4 Npt X 3 Long
$18.30
$19.00
You save
$0.70
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 4692 Nipple 3/4 Npt X 3 Long