$571.48
$593.44
Compare Price
You save
$21.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 4829 Insulation Boiler 8e
Item:
#1214188
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 4829 |
| Manufacturer Part # | 4829 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 4829 Insulation Boiler 8e
$571.48
$593.44
You save
$21.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 4829 Insulation Boiler 8e