KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5095
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blickman 5095 Solenoid Kit 115v 3ea 1/8" Fpt 3/4" Mpt Inlet
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 5095 |
| Manufacturer Part # | 5095 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 5095 Solenoid Valve 115v (3 Ea ) 1/8" Fpt Outlets, 3/4" Mpt Inlet, 1/4" Tabs 1/8" Mpt X 7/16" Plastic Barb, 1/8" Mpt X 3/8" Cct Qty 3 Brass Adapters, Blodgett Cos-8g Cos-8e

