$302.06
$484.74
Compare Price
You save
$182.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 5278628KIT Clean/dirty Indicator For Case Carts An
Item:
#1449821
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 5278628KIT |
| Manufacturer Part # | 5278628KIT |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 5278628KIT Clean/dirty Indicator For Case Carts An
$302.06
$484.74
You save
$182.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 5278628KIT Clean/dirty Indicator For Case Carts An