Free Shipping
Free Shipping
$1,299.10
$1,349.00
Compare Price
You save
$49.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 5317 Kit Conver 500f Plug In Mt Prb
Item:
#1213755
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 5317 |
| Manufacturer Part # | 5317 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 5317 Kit Conver 500f Plug In Mt Prb
$1,299.10
$1,349.00
You save
$49.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 5317 Kit Conver 500f Plug In Mt Prb