$26.00
$27.00
Compare Price
You save
$1.00
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 5414 Grommet Rubber .43id/. 55mt
Item:
#1212052
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 5414 |
| Manufacturer Part # | 5414 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 5414 Grommet Rubber .43id/. 55mt
$26.00
$27.00
You save
$1.00
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 5414 Grommet Rubber .43id/. 55mt