$2.23
$3.58
Compare Price
You save
$1.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 60960 Light Signal White Brew
Item:
#1182328
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 60960 |
| Manufacturer Part # | 60960 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blickman 60960 Light Signal White Brew
$2.23
$3.58
You save
$1.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 60960 Light Signal White Brew
