$64.81
$104.02
Compare Price
You save
$39.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 8104325478 Shelf Clip Small (20 Pack) Used W/warmi
Item:
#1449917
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8104325478 |
| Manufacturer Part # | 8104325478 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 8104325478 Shelf Clip Small (20 Pack) Used W/warmi
$64.81
$104.02
You save
$39.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 8104325478 Shelf Clip Small (20 Pack) Used W/warmi