Free Shipping
Free Shipping
$1,510.96
$1,569.00
Compare Price
You save
$58.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 8150 Door Handle Kit 20g/e
Item:
#1213573
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8150 |
| Manufacturer Part # | 8150 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 8150 Door Handle Kit 20g/e
$1,510.96
$1,569.00
You save
$58.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 8150 Door Handle Kit 20g/e