Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 8486828320 Bumper Rubber W/8 32 Brass Insert
Item:
#1449836
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8486828320 |
| Manufacturer Part # | 8486828320 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 8486828320 Bumper Rubber W/8 32 Brass Insert
$10.46
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 8486828320 Bumper Rubber W/8 32 Brass Insert