Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 8974 Orifice Lp #67 Drilled
Item:
#1213497
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8974 |
| Manufacturer Part # | 8974 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 8974 Orifice Lp #67 Drilled

