$261.75
$420.05
Compare Price
You save
$158.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 9112812500 Heating Strip (ss 1281) 250w 120v For
Item:
#1449842
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 9112812500 |
| Manufacturer Part # | 9112812500 |
| Height | 6.4" |
| Width | 13.1" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 19.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 9112812500 Heating Strip (ss 1281) 250w 120v For
$261.75
$420.05
You save
$158.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 9112812500 Heating Strip (ss 1281) 250w 120v For
