Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 9190251250 Switch Safety Over Temp For Warming Cab
Item:
#1449924
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 9190251250 |
| Manufacturer Part # | 9190251250 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 9190251250 Switch Safety Over Temp For Warming Cab
$91.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 9190251250 Switch Safety Over Temp For Warming Cab