$112.32
$132.19
Compare Price
You save
$19.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 91B55R2400 Relay Warming Cabinets Models (mg Ms)
Item:
#1449927
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 91B55R2400 |
| Manufacturer Part # | 91B55R2400 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 91B55R2400 Relay Warming Cabinets Models (mg Ms)
$112.32
$132.19
You save
$19.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 91B55R2400 Relay Warming Cabinets Models (mg Ms)