Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 92 208/240v Blower Motor
Item:
#1185121
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 92 |
| Manufacturer Part # | 92 |
| Height | 7.65" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 14.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blickman 92 208/240v Blower Motor

