$67.83
$108.86
Compare Price
You save
$41.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other B54117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blickman B54117 Gasket Door 37 3/8" X 77 1/2"
Item:
#1134811
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | B54117 |
| Manufacturer Part # | B54117 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blickman B54117 Gasket Door 37 3/8" X 77 1/2"
$67.83
$108.86
You save
$41.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blickman B54117 Color Gray, Length 77-1/2", Height 37-3/8", Gasket Type 3 Sided Magnetic Push-in
