Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other M156A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blickman M156A Handle
| Fits with Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | M156A |
| Manufacturer Part # | M156A |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blickman M156A Black Handle For "s" Type Faucet, Old Style With Holes For ( Pin # 26-1020 ), For New Style Handle W/built In Pin Use # 22-1113, For Old Style Stem W/holes Use # 28-1082, For New Style Sten W/ Slots Use # 28-1083, Blickman, Bunn-o-matic, Coffee Urn Series Sru U3., Tea Brewer T3 T6 Tl3 Tl6.

