$44.16
$90.64
Compare Price
You save
$46.48
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 04706
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 04706 Sprocket & Pin 12 Tooth
Item:
#1136022
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 04706 |
| Manufacturer Part # | 04706 |
| Height | 3.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 04706 Sprocket & Pin 12 Tooth
$44.16
$90.64
You save
$46.48
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 04706 12 Tooth Sprocket W/ Pin, Blodgett Fa Gzl Ef Eze

