Free Shipping
Free Shipping
$1,088.20
$1,130.00
Compare Price
You save
$41.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 09-1159 Interconnect Kit Fkt Tab Le
Item:
#1216190
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 09-1159 |
| Manufacturer Part # | 09-1159 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 09-1159 Interconnect Kit Fkt Tab Le
$1,088.20
$1,130.00
You save
$41.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 09-1159 Interconnect Kit Fkt Tab Le