$594.97
$617.82
Compare Price
You save
$22.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-1204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 10-1204 Pan Caf Ref Perf 12 X 20 X4
Item:
#1219667
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 10-1204 |
| Manufacturer Part # | 10-1204 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 10-1204 Pan Caf Ref Perf 12 X 20 X4
$594.97
$617.82
You save
$22.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 10-1204 Pan Caf Ref Perf 12 X 20 X4