$423.95
$440.23
Compare Price
You save
$16.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 100159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 100159 Door Sensor & Bracket Assembly
Item:
#1197054
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 100159 |
| Manufacturer Part # | 100159 |
| Height | 1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 100159 Door Sensor & Bracket Assembly
$423.95
$440.23
You save
$16.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 100159 Door Sensor & Bracket Assembly