Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett 10471 Metal Gasket Set 22.5" Each Fits Blodgett
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 10471 |
| Manufacturer Part # | 10471 |
| Height | 1.13" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 23.38" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 10471 Ss Door Gasket 2 Pieces Both 22 5/8"" Long" "narrow Piece, W/ (4) 3/16" Holes, Blodgett Ef/eze After 6/76 Fa/gzl
