Free Shipping
Free Shipping
$60,716.86
$97,439.68
Compare Price
You save
$36,722.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 1060 DOUBLE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 1060 DOUBLE Large Nat Gas Dbl Pizza Deck Oven
Item:
#1906273
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 1060 DOUBLE |
| Manufacturer Part # | 1060 DOUBLE |
| Height | 64.38" |
| Width | 78.25" |
| Depth | 45.31" |
| Weight | 2100 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 1060 DOUBLE Large Nat Gas Dbl Pizza Deck Oven
$60,716.86
$97,439.68
You save
$36,722.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 1060 DOUBLE Large Nat Gas Dbl Pizza Deck Oven