Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 11237
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 11237 Burner Divider
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 11237 |
| Manufacturer Part # | 11237 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 11237 Burner Divider, 19-1/4" X 5-1/8", Also For Tb-244 # 26-1344 3pc Deflector Assembly, Blodgett Convection Oven Fa
