Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 15489
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 15489 Ss Adj Pop In Foot
Item:
#1185139
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 15489 |
| Manufacturer Part # | 15489 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 15489 Ss Adj Pop In Foot
