Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 16470
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 16470 10 Blodgett Nameplate
Item:
#1146475
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 16470 |
| Manufacturer Part # | 16470 |
| Height | 3" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 27.2" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 16470 10 Blodgett Nameplate
$33.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 16470 10 Blodgett Nameplate

