$248.63
$258.18
Compare Price
You save
$9.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 17519 Perimeter Door Gasket Blodgett
Item:
#1846937
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 17519 |
| Manufacturer Part # | 17519 |
| Height | 0.8" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 29.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 17519 Perimeter Door Gasket Blodgett
$248.63
$258.18
You save
$9.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 17519 Perimeter Door Gasket Blodgett