$328.03
$340.64
Compare Price
You save
$12.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 17649
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 17649 Thru Pipe Assy
Item:
#1216528
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 17649 |
| Manufacturer Part # | 17649 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 45.5" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 17649 Thru Pipe Assy
$328.03
$340.64
You save
$12.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 17649 Thru Pipe Assy