Free Shipping
Free Shipping
$2,160.03
$2,243.00
Compare Price
You save
$82.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 17831
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 17831 Leg Set 32 In S/s Legs
Item:
#1216035
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 17831 |
| Manufacturer Part # | 17831 |
| Height | 15" |
| Width | 22" |
| Depth | 33" |
| Weight | 52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 17831 Leg Set 32 In S/s Legs
$2,160.03
$2,243.00
You save
$82.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 17831 Leg Set 32 In S/s Legs