Free Shipping
Free Shipping
$964.94
$1,002.00
Compare Price
You save
$37.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 17925
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 17925 Cable Extension
Item:
#1217090
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 17925 |
| Manufacturer Part # | 17925 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 17925 Cable Extension
$964.94
$1,002.00
You save
$37.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 17925 Cable Extension