Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 18693
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 18693 Leg Set 19 In S/s Legs
Item:
#1220111
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 18693 |
| Manufacturer Part # | 18693 |
| Height | 9.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 27" |
| Weight | 26.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 18693 Leg Set 19 In S/s Legs