$683.19
$709.44
Compare Price
You save
$26.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 18866
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 18866 Convsn Kit Lp Nat #38 Mtd
Item:
#1449962
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 18866 |
| Manufacturer Part # | 18866 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 18866 Convsn Kit Lp Nat #38 Mtd
$683.19
$709.44
You save
$26.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 18866 Convsn Kit Lp Nat #38 Mtd
