Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 18907 Decal Ch Ctb/r
Item:
#1215778
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 18907 |
| Manufacturer Part # | 18907 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 18907 Decal Ch Ctb/r