$363.38
$377.34
Compare Price
You save
$13.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 18928
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 18928 Harness Wiring Inf/8/3/ 1 Stpt
Item:
#1216876
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 18928 |
| Manufacturer Part # | 18928 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 18928 Harness Wiring Inf/8/3/ 1 Stpt
$363.38
$377.34
You save
$13.96
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 18928 Harness Wiring Inf/8/3/ 1 Stpt