$57.77
$59.99
Compare Price
You save
$2.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 19411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 19411 Decal (8) Setpoint Ther Mostat
Item:
#1215881
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 19411 |
| Manufacturer Part # | 19411 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 19411 Decal (8) Setpoint Ther Mostat
$57.77
$59.99
You save
$2.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 19411 Decal (8) Setpoint Ther Mostat
