Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 19609 Glass Door Roller Latch Ctbr
Item:
#1217839
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 19609 |
| Manufacturer Part # | 19609 |
| Height | 4.8" |
| Width | 21.2" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 18.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 19609 Glass Door Roller Latch Ctbr
