$7.40
$19.86
Compare Price
You save
$12.46
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett -19619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett -19619 Black Dpst Rocker Switch
Item:
#1146483
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -19619 |
| Manufacturer Part # | -19619 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett -19619 Black Dpst Rocker Switch
$7.40
$19.86
You save
$12.46
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -19619 Black Dpst Rocker Switch

