$557.61
$616.00
Compare Price
You save
$58.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 19917
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 19917 Trim Front Weld
Item:
#1215786
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 19917 |
| Manufacturer Part # | 19917 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 19917 Trim Front Weld
$557.61
$616.00
You save
$58.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 19917 Trim Front Weld