Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20447
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20447 Diverter Assy Fa/dfg S/ S
Item:
#1215615
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20447 |
| Manufacturer Part # | 20447 |
| Height | 4.8" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20447 Diverter Assy Fa/dfg S/ S
