Free Shipping
Free Shipping
$1,136.35
$1,180.00
Compare Price
You save
$43.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20539 Element Assy Top 208v 1 400
Item:
#1219672
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20539 |
| Manufacturer Part # | 20539 |
| Height | 1.75" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 3.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 20539 Element Assy Top 208v 1 400
$1,136.35
$1,180.00
You save
$43.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20539 Element Assy Top 208v 1 400