Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20641
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20641 Bracket Corner (each) For 281089
Item:
#1180481
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20641 |
| Manufacturer Part # | 20641 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20641 Corner Support Bracket For Glass # 28-1089, Blodgett, Oven Series Dfg 100 200 & 300 (before 1/24/83), Ef/eze Fa/gzl (after 6/76).

