$200.82
$208.53
Compare Price
You save
$7.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20734
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20734 Switch Screws Micro Dfg 50
Item:
#1449897
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20734 |
| Manufacturer Part # | 20734 |
| Height | 1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 20734 Switch Screws Micro Dfg 50
$200.82
$208.53
You save
$7.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20734 Switch Screws Micro Dfg 50
