Free Shipping
Free Shipping
$1,704.07
$1,769.53
Compare Price
You save
$65.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20803 Door Assy Glass Rh Dfg/ Mkv
Item:
#1215835
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20803 |
| Manufacturer Part # | 20803 |
| Height | 9.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 20.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 20803 Door Assy Glass Rh Dfg/ Mkv
$1,704.07
$1,769.53
You save
$65.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20803 Door Assy Glass Rh Dfg/ Mkv
