Free Shipping
Free Shipping
$983.23
$1,021.00
Compare Price
You save
$37.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20881
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 20881 Vent Assy Mk111 On Zeph E
Item:
#1216023
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20881 |
| Manufacturer Part # | 20881 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 25" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 20881 Vent Assy Mk111 On Zeph E
$983.23
$1,021.00
You save
$37.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20881 Vent Assy Mk111 On Zeph E