Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 21187
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 21187 Caster 5 W/brake Swivel
Item:
#1226590
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 21187 |
| Manufacturer Part # | 21187 |
| Height | 4.75" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 5.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 21187 Caster 5 W/brake Swivel