$89.04
$168.11
Compare Price
You save
$79.07
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 23077
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 23077 Capacitor Run10 Mfd 370v
Item:
#1133114
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 23077 |
| Manufacturer Part # | 23077 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett 23077 Capacitor Run10 Mfd 370v
$89.04
$168.11
You save
$79.07
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 23077 Capacitor Run10 Mfd 370v
