$135.78
$141.00
Compare Price
You save
$5.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 23151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 23151 Box Assy Enclosure
Item:
#1216306
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 23151 |
| Manufacturer Part # | 23151 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 23151 Box Assy Enclosure
$135.78
$141.00
You save
$5.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 23151 Box Assy Enclosure